انتتشارات هنــرنو با انگیزۀ رشد و ارتقائ مهارت و تخصص خوانندگان و با هدف عرضۀ محصولاتی خلاق و کاربردی در سال 1390به مدیریت محسن برآبادی تاسیس شد.

انتشارات هنر با گذر از دوران تاسیس، اهداف و برنامه‌های خود را در راستای خدمت به هنرمندان، استادان، پژوهشگران، دانشجویان دنبال می‌کند. این اهداف و چشم‌اندازها با حمایت همه جانبه از تالیف، ترجمه و نشر منابع کاربردی با تکیه بر پژوهش‌های بنیادی و برنامه‌های هنری شکل گرفته‌اند.

آنچه ما را متمایز می کند تولید محصولاتی است که به سادگی با راهکارهایی خلاقانه و اثربخش با هدف ارتقائ مهارت‌های مخاطب، کاربردی‌ترین مطالب را در اختیار آنها قرار می‌دهد. ما محصولات و خدماتی را ارائه می‌کنیم که روش اجرا و کیفیت آن را بارها آزموده‌ایم و در هر بخش تجربه کاملا شفاف داریم.

ایجاد و حمایت از گروه‌های تخصصی در راستای حفظ، احیا و ارتقاء هنر و همچنین یافتن راهکار‌های خلاق برای گسترش محصولات کاربردی و مهارت محور در ایران، از اهداف بلند مدت انتشارات هنـرنو است که امید داریم در سال‌های پیشِ‌رو محقق گردد.

لوگوی هنر نو

شرکت‌های همراه با هنرنو

blank

انتشارات کتابسرای میردشتی


انتشارات کتابسرای میردشتی با پشتوانه‌ای خانوادگی و تجربه‌ای حاصل از سال‌ها حضور در عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین فعالیت خود را آغاز و تاکنون بیش ۳۰۰ عنوان کتاب و محصول فرهنگی منتشر و به بازار کتاب عرضه کرده است. انتشارات کتابسرای میردشتی کتاب را، که محصولی نفیس و سفیر اصالت و تاریخ پرگهر این سرزمین محسوب می‌شود، ارج نهاد و دست به خلق سبکی اصیل در تولید و نشر کتاب تحت عنوان «کتاب نفیس» زد و تا کنون بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب‌ ارزشمند در این عرصه منتشر کرده است. این کتاب‌ها در زبان‌های مختلف و در حوزه‌ی ایرانشناسی، شعر و ادب فارسی، فرش ایران، نقاشی و خوشنویسی به چاپ رسیده‌اند.
انتشارات کتابسرای میردشتی با همان رویکرد احترام به کتاب در نقش محصولی ارزشمند و نظر به نیاز نسل جوان به محتوای به‌روز و متنوع در تمام حوزه‌های دانش، واحدهای تخصصی در حوزه‌ی هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و اصیل ایرانی، هنرهای نمایشی راه‌اندازی کرد و به تولید کتاب‌های متعددی در این حوزه‌ها پرداخت. چندی بعد نیز این انتشارات با ورود به حوزه‌های دیگری همچون ادبیات، فلسفه، سیاست، روانشناسی و … بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در این حوزه‌ها منتشر و به بازار کتاب عرضه کرد.

همکاری با ما

همکاری در توزیع کتاب

چناچه تمایل دارید فروش کتاب‌هایتان را به پخش نشرهنر بسپارید، کافی است با «دفتر پخش» تماس بگیرید. مسئولان مرتبط پخش کتاب نشرهنر نو راهنمایی‌های لازم را برایتان توضیح خواهند داد.

همکاری با کتاب‌فروشی‌ها

در صورتی که تمایل دارید کتاب‌های نشر هنرنو  را در کتابفروشی خود به فروش برسانید می‌توانید با «دفتر پخش نشر هنرنو» تماس بگیرید. همکاری با شما مایه‌ی خرسندی ماست.

همکاری با نویسندگان و مترجمان

نشر هنرنو به همکاری با هنرمندان بزرگ کشور مفتخر است. شما نیز اگر می‌خواهید آثارتان را در این نشر به چاپ برسانید، کافی است با ما تماس بگیرید.

همکاری با هنرنو

گر تمایل دارید با مجموعه‌ی نشر هنرنو در حوزه‌های دیگر همکاری داشته باشید، برای اطلاع از شرایط همکاری با ما تماس بگیرید.