شرایط ارسال کالا

با وجود فناوری اینترنت، همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی خرید کردن هم شکل سابق خود را ندارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از خرید کردن لذت می برید حتما طرفدار فروشگاه های آنلاین هم هستید. فروشگاه ‌های آنلاین به شما کمک می‌کنند که بدون نیاز به صرف هزینه و وقت زیاد به یک ویترین بزرگ از محصولات مورد نیاز دست یابید. فروشگاه بزرگی که در دستانتان و در گوشی تلفن همراه شما قرار دارد و دنیایی از انتخاب و تنوع را در عرض چند ثانیه مقابل چشمانتان می‌آورد. با این توضیحات هنرنو سعی می کند در جهت بهبود وضع ترافیک و آلودگی کمتر برای شهری همچون تهران وهمچنین سهولت درخرید ارسال با پیک موتوری برای شهر تهران به این امر مهم دست یابد.

هنر نو به مشتریان خود در طول هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت هنر نو به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق پیامک، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. هنر نو همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
هزینه ارسال با خریدار می باشد.

نکته هنگام خرید

لطفاً نکات مهم زیر رو حتماً بخوانید:

  • فرایند تهیۀ کتاب و کالاهای هنری زمان‌بر، پیچیده و هزینه‌بر است و هزینه‌های تهیۀ آنها توسط شما پرداخت می‌شود. (لطفا در انتخاب خود دقت بفرمایید)
  • با توجه به اینکه «فروشگاه تخصصی هنرنو» کالا و کتاب‌های شما رو تک تک از فروشندگان یا ناشران خریداری می‌کند، معمولاً قیمت خالص یا پشت جلد پرداخت می‌شود.
  • هرچه از تاریخ یافتن سفارش بیشتر بگذرد احتمالا ناموجود شدن کالا و برگشت هزینه به حساب شما بیشتر خواهد بود، پس پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را سریع‌تر تکمیل کنید!
  • در موارد خرید بیش از یک عدد از هر کالا یا کتاب و در صورت موجود نبودن تعداد درخواستی، به تعداد موجودی برای شما ارسال خواهد شد و مبلغ فروش کالا یا کتاب‌های ناموجود در کیف پول شما شارژ می‌شود.
  • اگر قطع و نوع متریال، نوبت چاپ یا شیوه بسته بندی خاصی مدنظر شما هست حتما در قسمت توضیحات نوشته باشید.
  • در هر مرحله‌ای قبل از ارسال شما می‌توانید با تماس تلفنی به «فروشگاه تخصصی هنرنو» سفارش خود را لغو کنید. اما مبلغ مورد نظر در کیف پول شما در حساب کاربری شارژ می‌شود و شما برای خریدهای بعدی می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • هزینه بسته‌بندی و ارسال در ابتدا با فرض موجود بودن تمام سفارشات محاسبه می‌شود و در صورت لغو هر کدام از سفارشات، به‌طور سیستماتیک محاسبه و اعمال خواهد شد.

ارسال کالا

۱. ارسال با پیک موتوری که فقط برای ارسال های تهران جایز است.هزینه ارسال با پیک موتوری حداقل ۲۵.۰۰۰تومان می باشد.

۲.ارسال با پست پیشتاز

۳.ارسال با پست معمولی

دلیل بازگشت وجه

Call Now Button
×