اطلاعات محصول

کتاب بنیان طراحی تبلیغات خلاق تألیف کِن بارتنشاو، نیک ماهون و کارولین بارفوت است که آرمینه آواک قهرمانی آن را ترجمه کرده. این کتاب به بررسی چگونگی شرکت‌های تبلیغاتی‌ای می‌پردازد که توان عرضه‌ی خدمات کامل را دارند و سراسر نیازهای کارفرما را به وسیله‌ی خطی مشی روشن ارتباطی خود به صورت یکجا برآورده کنند. به نظر منطقی‌تر است که اجرای یک برنامه‌ی درازمدت تبلیغاتی موفق حتماً تحت برنامه‌ریزی و مدیریت یک شرکت تبلیغاتی باشد، حتی اگر خدمات دیگری مانند اجرای دیجیتال برنامه، از جای دیگری خریداری شود.

کتاب بنیان طراحی تبلیغات خلاق در چهار فصل به امکانات رسانه، طراحی برنامه­های تبلیغاتی و روش­های راهبردی، مفهوم خلاقیت و آینده تبلیغات نظر افکنده است.

در این کتاب می‌خوانید: «منظور اصلی این کتاب، آشنایی با برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های تبلیغاتی خلاق بدون در نظر داشتن نوع رسانه‌ی انتخاب‌شده است. تأکید خاص ما متمرکز بر درک جایگاه و نقش گروه اجرایی خلاق (شامل مدیر هنری و آگهی‌نویس) است، گروهی که برای رسیدن به ایده‌های یک برنامه‌ی تبلیغاتی و روند تکامل و اجرای آن مسئولیت اصلی را به عهده دارد.»

همچنین در دیباچه‌ی این کتاب آمده: «شرکت‌های بزرگ تبلیغاتی یا شرکت‌های مادر، خود یک واحد دیجیتالی دارند ولی به دلیل نیاز فزاینده به ارتباط آنلاین و خدمات دیجیتال، شرکت‌های مستقل دیجیتالی بسیاری نیز به وجود آمده‌اند. آن دسته از شرکت‌های تبلیغاتی که خلاقیت بیشتری به کار می‌برند با دسترسی به «غنای رسانه‌ای» (گرافیکی، سمعی، بصری و پویانمایی)، برنامه‌های تبلیغاتی خلاقانه‌تری پیشنهاد می‌کنند که برنده‌ی جوایز معتبری می‌شوند. برخی از شرکت‌های متخصص بازاریابی مستقیم، برنامه‌های فروش یا محدوده‌هایی در تجارت (کار دربرابر کار، دارویی و جذب نیرو) برای گروه‌های اجرایی محیط‌هایی فراهم می‌کنند که دست به راه حل‌های تبلیغاتی بسیار سازنده‌ای بزنند.»

 

برای دیدن کتاب بنیان طراحی تبلیغات خلاق و سایر کتاب های منتشر شده در نشر فرهنگسرای میردشتی در این قسمت کلیک کنید .

اطلاعات

وزن

270 g

ابعاد

24 × 17 cm

دیدگاههاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب بنیان طراحی تبلیغات خلاق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما شاید این را هم دوست داشته باشید