کتاب گرایش های هنر مدرن

28.000 تومان

نویسنده:‌ سم فیلیپس

مترجم: مانی فرسایی

ناشر: نشرآبان

تعداد صفحه:۱۵۲

مشخصات ظاهری: قطع وزیری | جلد نرم

شابک:9789651258510

ناموجود

اطلاعات محصول

معرفی کتاب گرایش های هنر مدرن

یک اثر هنری، درکی متناسب و درخور خود را از جانب مخاطب طلب می‌کند. قبل از هنر قرن بیستم، تلاش بیننده یک اثر هنری بی‌نتیجه بود، چرا که او باید برای رسیدن به نگاه هنرمند تلاش کند تا بداند او چه حکایتی را برای خلق یک تصویر یا مجسمه مد نظر داشته است. هنر قرن بیستم، این رابطه را به شدت تغییر داد؛ از آن پس، دیگر بیننده اثر هنری نقش مهم‌تری ایفا می‌کرد و گاهی خود مکمل یک اثر هنری می‌شد، تا معنی، علل شکل‌گیری و موضوع اثر را کنار هنرمند دریابد. به طور کلی، هنر مدرن بر حول محور عادات و رسومی خاص می‌گردد؛ روندی متافیزیکی که از
تفسیر دوباره جهان پیوسته در حال تغییر نشات می‌گیرد. در کتاب حاضر، هنر مدرن در پنج بخش طبیعت بی‌جان، مناظر طبیعی و شهری، پرتره، آبستره، رنگ و فرم، و مجسمه و احجام سه‌بعدی به همراه برخی آثار هنرمندان مدرن بررسی شده است.

مفهوم هنر مدرن بیش از هر سوژه دیگری در این روزگار با پسوند«ایسم»گره خورده است.این «ایسم»ها در بر گیرنده تمامی جنبش ها گرایش ها سبک ها یا مکاتبی بودند که هدف نهایی شان دسته بندی فعالیت ها و عملکرد هنرمندان مختلف بود اثر پیش رو راهنمایی کلی برای معرفی شناخته شده ترین و مشهور ترین این طبقه بندی هاست.

اطلاعات

وزن

250 گرم

ابعاد

24 × 17 سانتیمتر

نقد و بررسی‌هاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب گرایش های هنر مدرن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *