کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان

50.000 تومان

 نویسنده: حسین محسنی | مریم شهبازی

ناشر: نشر مارلیک

تعداد صفحات: 378

مشخصات ظاهری: قطع جیبی | کاغذ تحریر | جلد نرم

شابک: ۹۷۸۶۰۰۵۲۸۴۵۷۷

ناموجود

اطلاعات محصول

کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان (تحصیلات تکمیلی) حسین محسنی و مریم شهبازی

کتاب حاضر شامل مهم‌ترین نکات و مطالب تشریحی برگرفته از منابع تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه هنر و ادبیات ایران و جهان، زیبایی‌شناسی، فلسفه هنر و نقد هنری و ادبی است. از طرف دانشگاه‌های معتبر کشور به‌عنوان منابع آزمون هنر معرفی شده است. مطالب کتاب در شش فصل طبقه‌بندی شده که هرکدام جزو سرفصل‌های معرفی شده جهت آزمون مقطع کارشناسی ارشد هنر هستند. این کتاب با بهره‌گیری از ساعت‌ها مباحثه و تحقیق و با استفاده از منابع و مطالعه ده‌ها کتاب ارزشمند اساتید بزرگ ادب و هنر به رشته تحریر درآمده است.

این کتاب با عنوان هنر و تمدن ایران و جهان شامل مهمترین نکات و مطالب تشریحی برگرفته از منابع تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه هنر و ادبیات ایران و جهان، زیبایی شناسی، فلسفه هنر، نقد هنری و ادبی است که از طرف دانشگاه‌های معتبر کشور به عنوان منابع آزمون هنر معرفی گردیده است.

مطالب کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان در شش فصل طبقه‌بندی شده است که هر کدام جزو سرفصل‌های معرفی شده جهت آزمون مقطع کارشناسی ارشد هنر هستند.

سرفصلهای کتاب عبارتنداز: نکته های هنر ایران / نکته های ادبیات ایران / نکته های هنر جهان / نکته های ادبیات جهان / نکته های نقد ادبی و هنری / نکته های فلسفه هنر و زیبایی شناسی

این اثر با بهره‌گیری از ساعت‌ها مباحثه و تحقیق و با استفاده از منابع و مطالعه ده‌ها کتاب ارزشمند اساتید بزرگ ادب و هنر توسط حسین محسنی و مریم شهبازی تألیف گردیده است. مطالعه این کتاب برای داوطلبان آزمون‌های ارشد هنر و دانشجویان گرایش‌های مختلف هنر که درس فرهنگ و هنر و ادبیات ایران جزء مواد امتحانی و درسی آنها می‌باشد، می‌تواند مفید واقع گردد.

برای مشاهده کتاب های بیشتر از نشر مارلیک در اینجا کلیک کنید.

اطلاعات

وزن

250 گرم

ابعاد

17 × 12 سانتیمتر

نقد و بررسی‌هاهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب نکات مهم فرهنگ و هنر و ادبیات ایران و جهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید…

دلیل بازگشت وجه

Call Now Button
×