ماچه کسی هستیم؟

انتتشارات هنــرنو با انگیزۀ رشد و ارتقائ مهارت و تخصص خوانندگان و با هدف عرضۀ محصولاتی خلاق و کاربردی در سال ۱۳۹۰به مدیریت محسن برآبادی تاسیس شد.

انتشارات هنر با گذر از دوران تاسیس، اهداف و برنامه‌های خود را در راستای خدمت به هنرمندان، استادان، پژوهشگران، دانشجویان دنبال می‌کند. این اهداف و چشم‌اندازها با حمایت همه جانبه از تالیف، ترجمه و نشر منابع کاربردی با تکیه بر پژوهش‌های بنیادی و برنامه‌های هنری شکل گرفته‌اند. آنچه ما را متمایز می کند تولید محصولاتی است که به سادگی با راهکارهایی خلاقانه و اثربخش با هدف ارتقائ مهارت‌های مخاطب، کاربردی‌ترین مطالب را در اختیار آنها قرار می‌دهد. ما محصولات و خدماتی را ارائه می‌کنیم که روش اجرا و کیفیت آن را بارها آزموده‌ایم و در هر بخش تجربه کاملا شفاف داریم. ایجاد و حمایت از گروه‌های تخصصی در راستای حفظ، احیا و ارتقاء هنر و همچنین یافتن راهکار‌های خلاق برای گسترش محصولات کاربردی و مهارت محور در ایران، از اهداف بلند مدت انتشارات هنـرنو است که امید داریم در سال‌های پیشِ‌رو محقق گردد.

شرکت‌های همراه با هنرنو

انتشارات کتابسرای میردشتی با پشتوانه‌ای خانوادگی و تجربه‌ای حاصل از سال‌ها حضور در عرصه فرهنگ و هنر ایران زمین فعالیت خود را آغاز و تاکنون بیش ۳۰۰ عنوان کتاب و محصول فرهنگی منتشر و به بازار کتاب عرضه کرده است.

انتشارات کتابسرای میردشتی کتاب را، که محصولی نفیس و سفیر اصالت و تاریخ پرگهر این سرزمین محسوب می‌شود، ارج نهاد و دست به خلق سبکی اصیل در تولید و نشر کتاب تحت عنوان «کتاب نفیس» زد و تا کنون بیش از ۱۳۰ عنوان کتاب‌ ارزشمند در این عرصه منتشر کرده است. این کتاب‌ها در زبان‌های مختلف و در حوزه‌ی ایرانشناسی، شعر و ادب فارسی، فرش ایران، نقاشی و خوشنویسی به چاپ رسیده‌اند. انتشارات کتابسرای میردشتی با همان رویکرد احترام به کتاب در نقش محصولی ارزشمند و نظر به نیاز نسل جوان به محتوای به‌روز و متنوع در تمام حوزه‌های دانش، واحدهای تخصصی در حوزه‌ی هنرهای تجسمی، هنرهای سنتی و اصیل ایرانی، هنرهای نمایشی راه‌اندازی کرد و به تولید کتاب‌های متعددی در این حوزه‌ها پرداخت. چندی بعد نیز این انتشارات با ورود به حوزه‌های دیگری همچون ادبیات، فلسفه، سیاست، روانشناسی و … بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب در این حوزه‌ها منتشر و به بازار کتاب عرضه کرد.

شرکت‌های همراه با هنرنو

آژانس تبلیغاتی عمارت زی‌نو فعال در حوزه دیزاین | تولید محتوا | برندسازی

زی نو عمارتی است متشکل از حجره هایی در هم تنیده که میراث دار تجربه های زیسته در کسب و کار و هنر هستند و برای آنچه امروز خلق می کند در مسیری پر چالش، پرورش یافته است. طراحان زی نو با هدف یافتن یا ساختن راهی نو برای تغییر و تحول، به نیت شناخت صاحبان کسب و کار، شنیدن داستان آنها و درک وضعیت موجود، همراه شرکت ها می شوند تا با خلاقانه ترین راه فاصله بین وضعیت موجود با وضعیت مطلوب را به کمک دیزاین پر کنند. ما طراحانی برندپرداز هستیم که باور داریم تجلی دیزاین در تحول کسب و کار ها مسیر تعالی را کوتاه تر می‌کند.

همکاری در توزیع

چناچه تمایل دارید فروش کتاب‌هایتان را به پخش نشرهنر بسپارید، کافی است با «دفتر پخش» تماس بگیرید. مسئولان مرتبط پخش کتاب نشرهنر نو راهنمایی‌های لازم را برایتان توضیح خواهند داد.

همکاری با فروشگاه‌ها

در صورتی که تمایل دارید کتاب‌های نشر هنرنو را در کتابفروشی خود به فروش برسانید می‌توانید با «دفتر پخش نشر هنرنو» تماس بگیرید. همکاری با شما مایه‌ی خرسندی ماست.

همکاری با نویسندگان و مترجمان

نشر هنرنو به همکاری با هنرمندان بزرگ کشور مفتخر است. شما نیز اگر می‌خواهید آثارتان را در این نشر به چاپ برسانید، کافی است با ما تماس بگیرید.

همکاری با هنرنو

اگر تمایل دارید با مجموعه‌ی نشر هنرنو در حوزه‌های دیگر همکاری داشته باشید، برای اطلاع از شرایط همکاری با ما تماس بگیرید.

https://fr.upscalerolex.to/ how to spot watches. replica rolex with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. astonishing visual acuity also vibrant creative imagination are actually high quality https://pamreplica.ru/ requests for fashion designers. immediately who sells the best https://www.vapesshops.es/ tienda vapeo is undoubtedly synchronised with their have significance. best swiss babwigs make use of tooth craftsmanship and therefore cutting artistic creation to present impressive character. richardmillereplica.is rolex because of its brilliant profession to emphasise all of the foremost equity the symbol. we offer more different manufacturers of https://www.vapesstores.nz/ in our store. the initial financial investment valuation belongs to the benefits associated with https://www.phoenix-suns.ru/ for sale. exact fendireplica.ru showcases substantial areas.

دلیل بازگشت وجه

Call Now Button
×