حکم پاییز

این کتاب از سروده های حامد حاجی زاده شامل 5 فصل, ترکیبی از شعر های نو و غزل می باشد.

بخشی از شعر های این کتاب را در ادامه میبنیم :

امشب تو گذر کردی بر کوچهی مهتابم عکس رخ رعنایت حک شد به تن دیوار فردا بروم در ده فریاد کشم مهتاب حک کرده رخ یارم بر روی در و دیوار این آخر خوشبختی است

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

من به چشمم دیدم یک نفر دیوانه فکر فردا می کرد این محال است مرا گر نیایی شاید مثل آن دیوانه، فکر فردا بکنم کاش فردا نشود؟

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

یک قدم تا گل مریم باقی است من و او جمع غریبی داریم شاید این بار برایش خواندم عطر او در شعرم چه بهاری دارد…

 

 

نویسنده
حامد حاجی زاده

نوبت چاپ

چاپ اول 1399

تعداد صفحه
187 صفحه

خصوصیات ظاهری
قطع وزیری | جلد شومیز

درباره مولف :

رمان نویس,شاعر ایرانی است که,متولد ۷ مهر ۱۳۵۷ در به نام استرک از توابع کاشان به دنیا آمد این روستا در نزدیکی زادگاه سهراب سپهری،شاعر و نقاش نامدار ایرانی است.
وی تحصیلات خود را در رشته حسابداری دانشکاه مدیریت تهران سپری کرد؛و تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت به اتمام رساند و هم اکنون عضو بنیاد ملی نخبگان ایران می باشد.

حکم پاییز موکاپ-شعر
طراح جلد :

طراح جلد این کتاب آقای مجید کاشانی است که این چهارجلد را به صورت یونی فرم طراحی کرده است در ادامه با ایشان بیشتر آشنا می شویم:

مجید کاشانی متولد ۱۳۵۷، دارای مدرک کارشناسی ارشد در طراحی گرافیک است. او به جز تدریس در دانشگاه؛ به تالیف کتاب، نقد و مقاله نیز می‌پردازد. برگزاری چندین نمایشگاه و سخنرانی در نشست‌های تخصصی از دیگر تجربیات اوست. حضور در نمایشگاه‌ها و مسابقات داخلی و خارجی؛ تاکنون برای وی جوایزی را نیز به‌همراه داشته است. عضویت در هیات داوری ده‌ها نمایشگاه داخلی و بین‌المللی نیز از دیگر فعالیت‌های اوست. آثار و فعالیت‌های او تا کنون در نشریات مختلفی معرفی شده‌اند. کاشانی در استودیوی شخصی‌اش با انتشارات، گالری‌ها، مراکز فرهنگی و… در زمینه‌ی طراحی گرافیک مشغول به همکاری است.

موکاپ داخلی-شعر

ویدیو شعر رخصت از کتاب حکم پاییز سروده حامد حاجی زاده، لطفا ببینید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط با کتاب را در این قسمت بخوانید !

برای دانلود فصل اول روی دکمه مقابل بزنید
برای خرید این کتاب روی دکمه مقابل بزنید

سبد خرید فروشگاه

بستن