عروس وردیه

این رمان داستان مرارت‌های زنی به نام اسما را روایت می‌کند که نمونه‌ای از هزاران نفری است که بدون اراده گرفتار شرایطی دور از باور می‌شوند. بارداری ناخواسته در شرایطی بغرنج و چندین مشکل بزرگ دیگر که همزمان او را به چالش می‌کشند روایت داستان را شکل می‌دهد؛ درحالی‌که دردسرهای اسما را همسری به اسم سارو به دوش می کشد که تجربه زیادی در مدیریت یک زندگی پر از چالش را ندارد. آدم‌های هرزه، فامیل‌های خودخواه، اسارت، سیاستمداران نادرست و تاجران بدکار سرنوشت اسما را در این رمان رقم می‌زنند.

نویسنده
حامد حاجی زاده

نوبت چاپ

چاپ یکم 1399

تعداد صفحه
240صفحه

خصوصیات ظاهری
قطع رقعی | جلد شومیز | کاغذ تحریر

درباره مولف :

رمان نویس,شاعر ایرانی است که,متولد ۷ مهر ۱۳۵۷ در به نام استرک از توابع کاشان به دنیا آمد این روستا در نزدیکی زادگاه سهراب سپهری،شاعر و نقاش نامدار ایرانی است.
وی تحصیلات خود را در رشته حسابداری دانشکاه مدیریت تهران سپری کرد؛و تحصیلات مقطع کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت به اتمام رساند و هم اکنون عضو بنیاد ملی نخبگان ایران میباشد

صفحات-داخلی-رقعی-شومیز-ضخیم-عروس-وردیه
طراح جلد :

طراح جلد این کتاب آقای مجید کاشانی است که این چهارجلد را به صورت یونی فرم طراحی کرده است در ادامه با ایشان بیشتر آشنا می شویم:

مجید کاشانی متولد ۱۳۵۷، دارای مدرک کارشناسی ارشد در طراحی گرافیک است. او به جز تدریس در دانشگاه؛ به تالیف کتاب، نقد و مقاله نیز می‌پردازد. برگزاری چندین نمایشگاه و سخنرانی در نشست‌های تخصصی از دیگر تجربیات اوست. حضور در نمایشگاه‌ها و مسابقات داخلی و خارجی؛ تاکنون برای وی جوایزی را نیز به‌همراه داشته است. عضویت در هیات داوری ده‌ها نمایشگاه داخلی و بین‌المللی نیز از دیگر فعالیت‌های اوست. آثار و فعالیت‌های او تا کنون در نشریات مختلفی معرفی شده‌اند. کاشانی در استودیوی شخصی‌اش با انتشارات، گالری‌ها، مراکز فرهنگی و… در زمینه‌ی طراحی گرافیک مشغول به همکاری است.

عروس-وردیه-رمان
ویدیو زیر معرفی کتاب عروس وردیه است، لطفا ببینید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید !

اخبار مرتبط با کتاب را در این قسمت بخوانید !

برای دانلود فصل اول روی دکمه مقابل بزنید
برای خرید این کتاب روی دکمه مقابل بزنید

سبد خرید فروشگاه

بستن